בונים ומפתחים

הפיתוח של האתר נעשה על ידי מתכנתים מקצועיים ובעלי וותק בפיתוח אתרי וורדפרס. חשוב מאוד לתת את הדעת להערות של המתכנתים בכל הקשור לעיצוב ולאופן שבו הם ממליצים לפתח את הפונקציות השונות, המערכות בהן הם רוצים לעשות שימוש והנחיות כלליות שישפרו את הביצועים של האתר בהרבה ויעזרו לנו להקים אתר שיעבוד עבורכם לאורך שנים רבות.
המטרה המשותפת של כל הנוגעים בפרויקט הינה לייצר אתר מהיר! פונקציונלי! מאובטח! רספוסיבי! מתפקד חלק וללא באגים!

שלב התכנות בתהליך העבודה שלנו הינו השלב שדורש הכי הרבה סבלנות מצד הלקוח. מצד אחד העיצוב כבר מוכן, הלקוח כבר ממש מרגיש את האתר באוויר ועכשיו צריך להמתין עד שהסקיצה תהפוך למציאות.
להלן כמה היבטים מרכזיים שאפשר לצפות מהם כשעובדים עם מפתח כדי לתכנת ולפתח אתר אינטרנט.

  1. מומחיות טכנית: על מפתח להיות בעל הכישורים הטכניים והמומחיות הדרושים כדי ליצור אתר אינטרנט פונקציונלי. עליהם להיות בקיאים בשפות תכנות כמו HTML, CSS, JavaScript וטכנולוגיות רלוונטיות אחרות כגון שפות סקריפטים בצד השרת (למשל PHP באתרי וורדפרס), מסדי נתונים ומסגרות. ישנם היום הרבה "בוני אתרים" בתחום הוורדפרס. יש לזכור שהם לא מתכנתים וזה בהחלט משפיע על מגוון התוצרים שהם יכולים לספק.
  2. הבנת הדרישות: מפתח טוב יקשיב באופן פעיל לדרישות וישאל שאלות רלוונטיות כדי להבין את הצרכים והמטרות לאתר. המתכנת ביחד עם מנהל הפרויקטים יתרגמו את הרעיונות שלך לתוכנית קונקרטית ויספקו הצעות על סמך המומחיות שלהם לייעול ושיפור ופיתוח אתר מושלם שיענעה במדויק על הצרכים שלכם.
  3. אפיון ותכנון: לפני תחילת תהליך הפיתוח, מנהל הפרויקטים ביחד עם המפתח יוצרים תוכנית פרויקט. התוכנית הזו הינה חלק מאפיון האתר והיא מפרטת את מבנה האתר, התכונות והפונקציונליות של האתר, המפרט הטכני, ה-wireframes וכל פרט אחר הנדרש כדי להבטיח תקשורת ברורה ותיאום ציפיות.
  4. פיתוח ובדיקות QA: המפתח יכתוב את הקוד הדרוש, ישלב רכיבים שונים ויישם את הפונקציונליות של האתר על פי התוכנית והאפיון המוסכמים. חשוב מאוד לעקוב אחר שיטות הקידוד המומלצות, לכתוב קוד נקי ולבצע בדיקות יסודיות כדי לזהות ולתקן באגים או בעיות.
  5. שיתוף פעולה ותקשורת: בזמן שהמפתחים עובדים, מנהל הפרויקט  ישמור איתכם על תקשורת פתוחה וקבועה לאורך כל תהליך הפיתוח. יספק עדכונים על התקדמות הפרויקט, יתייחס לכל דאגה או שאלה שיש לך, ויגיב למשוב ולהצעות.
  6. אחסון תחזוקה ותמיכה: לאחר פיתוח האתר, אנחנו מספקים ללקוחותינו שירותי תחזוקה ותמיכה שוטפים. אנחנו זמינים לטפל בכל בעיה טכנית, לבצע עדכונים ולהבטיח את אבטחת האתר וביצועיו לאורך זמן.


זכרו שהאחריות על התוצר הסופי חלה גם עליכם, עליכם להגדיר את הדרישות באופן ברור ומפורט בהסכם מסודר. לבחור את אנשי המקצוע הנכונים לעבודה, לבסס ציפיות ברורות ולקבוע ביחד עם אנשי המקצוע את אבני הדרך ותמורה הוגנת להיקף הפרויקט. בסופו של דבר תקשורת טובה בין הצדדים מבטיחה שיתוף פעולה, מה שבהחלט מבטיח פרויקט מוצלח.

דילוג לתוכן