יושבים על כוס קפה

נפגשים לקפה (ואולי גם מאפה). מדברים על העסק שלכם ואיך האתר ישתלב בעסק, מי קהל היעד שלכם? איך האתר יכול לעזור ללקוחות שלכם ואולי הוא דווקא יכול לעזור לכם? מה חשוב לכם באתר: נראות, תפעול פשוט, אבטחת מידע, חווית משתמש, מהירות העלאה ואולי בכלל כל אלה ביחד?

המשך לקרוא "יושבים על כוס קפה"

מאפיינים ומתעמקים

אפיון אתר או מערכת WEB – זו אבן הדרך החשובה ביותר בהקמת פרויקט מסוג זה. זה הדבר הראשון שעושים ומסמך האפיון מהווה את השלב הכי חשוב בתהליך. האפיון מגדיר עבורנו את המטרות של האתר, את קהל היעד של הלקוח שלנו ומתוך אלה נעשות כל ההחלטות הכי חשובות של הפרויקט: החלטה על סוג האתר, סוגי התוכן הנדרשים, מבנה ההיררכיה של האתר, חווית המשתמש והמאפיינים העיצוביים. מסמך האפיון מלווה אותנו לאורך כל התהליך ומנחה את כלל אנשי המקצוע שעובדים על הפרויקט.

המשך לקרוא "מאפיינים ומתעמקים"

אוספים את התכנים

איסוף החומרים לאתר האינטרנט הינו תהליך קריטי וארוך יחסית. זה החלק היחיד בפרויקט שהינו לגמרי באחריות הלקוח. על הלקוח להעביר לנו חומרים שאיתם נוכל לעצב את האתר, חומרים כגון: טקסטים, תמונות, סרטונים, מוצרים ופרטיהם (מקטים, צבעים, מידות וכו…) ובעצם כל מידע שיש לכם על העסק שלכם – חשוב שיימצא גם באתר.
בשלב הזה אנחנו מאוד ממליצים להשתמש בשירותים של כותב.ת תוכן שיווקי, צלמים מקצועיים, מפיקי וידאו ועוד. כל זאת כדי שהתוכן באתר יהיה מקצועי ומושך את הגולש להמשיך לבלות זמן באתר.

המשך לקרוא "אוספים את התכנים"

מעצבים אתר מדהים

בשלב עיצוב האתר, סוף סוף רואים את כל ההשקעה שנעשתה בשלבים הקודמים. כל מה שאופיין פתאום קם לתחייה ואנחנו יכולים לראות איך התוכן מופיע. איך הוא נראה? האם הוא מספיק מושך? האם מספיק ברור? האם מוביל את הגולש להמרות?
החוק הכי חשוב בעיצוב נכון לאתר אינטרנט – לעצב עם התוכן הנכון!
עיצוב עם תוכן דמו מפספס את כל המטרה ואת כל היתרונות שמציע שלב זה.

המשך לקרוא "מעצבים אתר מדהים"

בונים ומפתחים

הפיתוח של האתר נעשה על ידי מתכנתים מקצועיים ובעלי וותק בפיתוח אתרי וורדפרס. חשוב מאוד לתת את הדעת להערות של המתכנתים בכל הקשור לעיצוב ולאופן שבו הם ממליצים לפתח את הפונקציות השונות, המערכות בהן הם רוצים לעשות שימוש והנחיות כלליות שישפרו את הביצועים של האתר בהרבה ויעזרו לנו להקים אתר שיעבוד עבורכם לאורך שנים רבות.
המטרה המשותפת של כל הנוגעים בפרויקט הינה לייצר אתר מהיר! פונקציונלי! מאובטח! רספוסיבי! מתפקד חלק וללא באגים!

המשך לקרוא "בונים ומפתחים"

בדיקות וליטושים

זה אולי השלב החשוב ביותר בפרויקט. בדיקות, בדיקות ושוב פעם בדיקות. כמה שאנחנו רוצים לספק מוצר מושלם וללא באגים בכלל – לצערנו זה לא ריאלי. בכל פרויקט דיגיטל יש באגים כאלה ואחרים ולכן נדרשות בדיקות ועבודת QA. אנחנו מבצעים סבב תיקונים פנימי בין מנהל הפרויקטים וצוות העיצוב לבין צוות התכנות. מומלץ שגם הלקוח יעבור על האתר, יפיץ את האתר לחברים, משפחה קולגות וכדומה…כל אלה כדי לקבל ריג'קטים ונקודות מבט של גולשים נוספים.

המשך לקרוא "בדיקות וליטושים"

עולים לאוויר

בשעה טובה ומוצלחת, סיימנו את הבדיקות והתיקונים. הזנו את כל התוכן. האתר יפה, מדוגם וממתין בסבלנות לגולשים הראשונים שיבקרו בו. האם עכשיו זה הזמן לנוח ולהנות מכל העבודה הקשה שעשינו עד כה? אז… זהו שלא…. בשלב הזה אנחנו רוצים לצעוק לכל העולם שיש לנו אתר חדש. אנחנו נפרסם בכל הרשתות החברתיות, נשלח ניוזלטר לכל הלקוחות, נבקש מכל העובדים להיכנס ולראות את האתר החדש. נשלח את הלינק בכל תפוצה אפשרית ונאסוף פידבקים כדי ליישם אותם בהמשך.

המשך לקרוא "עולים לאוויר"

אופטימיזציה לגוגל

מה הדבר הכי חשוב שיהיה לאתר שלנו? נוחכות בגוגל!
לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים או אם אתם פועלים בארץ או בחול, אם אתם חברה קטנה / גדולה / ארגון או גוף ציבורי – כולם שווים בעיני גוגל. כולם צריכים להוכיח לגוגל שהאתר שלהם ראוי להיות ראשון בתוצאות חיפוש עבור מילה/ מונח כלשהו. פעולות האופטימיזציה נועדו בדיוק למטרה זו.

המשך לקרוא "אופטימיזציה לגוגל"

מאחסנים, מתחזקים ומאבטחים

כמו שבניין מכיל דירות למגורים, כך השרת מכיל שטחי אחסון לאתרים. בדיוק כמו שנרצה שמישהו יתחזק את הדירה שלנו, ידאג לתיקונים שוטפים, יחדש את הצבע וכדומה.. כך אתר האינטרנט שלנו זקוק לתחזוקה קבוע, עדכוני מערכות ועבודות שותפות שיגרמו לו לפעול תקין ולאורך זמן. רמת התחזוקה שנעשית באתר ובשרת תקבע את רמת האבטחה של האתר.
זכרו! אתר שנפרץ, לעולם ישאר פרוץ ואפילו שמנקים את הפריצה היא יכולה לחזור בכל רגע! הדרך הנכונה ביותר לשמור על אתר תקין לאורך זמן היא לעשות הכל כדי למנוע את הפריצה מלהתקיים.

המשך לקרוא "מאחסנים, מתחזקים ומאבטחים"

מנהלים תכנים ומקדמים

אתר פעיל – זה אתר שהתוכן בו משתנה באופן תדיר וקונסיסטנטי. פוסטים על שינויים וחידושים בתחום שלכם, עדכון שוטף על פרויקטים מעניינים, עצות וטיפים לגולשים שלכם. כל אלו מצביעים לגולשים על כך שאתם רלוונטיים, עדכניים וכדאי לפנות אליכם. גוגל מצידו רוצה תמיד להציג גבוהה בתוצאות החיפוש את האתרים הכי מעודכנים, כאלה שמלאים בתוכן רלוונטי, בעלי מבקרים רבים שנשארים זמן ארוך באתר.

המשך לקרוא "מנהלים תכנים ומקדמים"

הלידים זורמים ואתם מרוויחים !!!

פיתוחים, שיפורים ועוד שירותים

כמו שהעסק שלנו אף פעם לא מפסיק להשתנות, להשתפר ולהתאים את עצמו למציאות הדינמית שלנו, כך גם אתר האינטרנט של העסק חייב להשתנות ולהתאים את עצמו לעסק. כמו שהעבודה שלנו בעסק לעולם לא נגמרת כך גם עבודה על האתר. אתר שמביא תוצאות עבור העסק תמיד יתחדש, ישתפר ואפילו יתווספו לו פונקציות, תכנים והתאמות נוספות שיענו על הפידבקים שנקבל מהגולשים.

המשך לקרוא "פיתוחים, שיפורים ועוד שירותים"