מי אנחנו?

בשנת 2013 הוקם סטודיו GB Web על ידי גיל (נכון להיום, המייסד ומנהל הפיתוח). עוד באותה השנה, סאנה (כותבת שורות אלו) הצטרפה לעשייה של הסטודיו. והשאר היסטוריה…
מאז ועד היום עשינו מאות (אולי אפילו אלפי) אתרי אינטרנט בכל התחומים האפשריים. אתרי תדמית, חנויות אינטרנטיות, דפי נחיתה, מערכות ווביות ועוד … עבדנו עם עסקים קטנים, בינויניים, עמותות ועסקים גדולים. ביצענו אפיונים, עיצובים, פיתוחים ואינספור בקשות מיוחדות. 

כל לקוח הוא יחיד ומיוחד. לכן הדגש העיקרי שלנו בכל פרויקט זה להביא לך (ולכל שאר הלקוחות שלנו), ב100% התאמה אישית, את הפתרון הכי נכון עבורך ועבור קהל הלקוחות שלך. 
כל פרויקט מתחיל באפיון! האפיון מפרט את הצרכים הייחודיים של הלקוח ואת הפתרונות שאנחנו ניישם עבורו. אפיון חווית משתמש, עיצובים מיוחדים, התממשקויות לכל מערכות ה CRM / ERP, התאמות האתר לקידום בגוגל, דפי נחיתה, פיתוחים מיוחדים ועוד המון המלצות והצעות איך אפשר לקבל יותר מאתר האינטרנט שלך. כל שירותי האתרים אצלנו תחת קורת גג אחת, בליווי צמוד ומקצועי לאורך כל התהליך עד לאתר המוצלח שמביא לקוחות ומכירות!

לבדיקת הצרכים המיוחדים שלכם – צרו איתנו קשר כבר עכשיו!


סאנה ברקן / מנהלת לקוחות ופרויקטים

סאנה מנהלת ביד רמה את כל הפרויקטים והלקוחות בסטודיו. היא ה GO-TO שלכם לכל בקשה ושאלה. סאנה מאפיינת את כל האתרים שנעשים בסטודיו מדף נחיתה קטן ועד אפיון האתר החדש של ה"משביר לצרכן" תהיו בטוחים שהאפיון יתמקד באתר שיווקי/מכירתי – תפור בדיוק לפי המידות שלכם.התהליך יהיה מסודר וידוע מראש וסאנה תהייה זמינה עם מענה מקצועי, עצה שיווקית ותשובה לכל שאלה.

גיל ברקן / מנהל פיתוח

גיל עובד מאחורי הקלעים, עם אוזניות ענקיות ושורות קוד לא ברורות – עושה ניסים ונפלאות באתרי הלקוחות.
אין בקשה שלא יוכל לבצע. אין תקלה שלא יוכל לפתור. אין פיצ'ר שהוא לא מכיר ואין אתגר בוורדפרס שלא יקח על עצמו. גיל יסודי ביותר, תמיד עובד בדרך ה"נכונה" גם אם לפעמים היא יותר ארוכה ואף יותר קשה. האתרים שהוא מפתח יציבים, מהירים וPixel perfect בול כמו העיצוב.